Lorenzo Lamas

Lorenzo Lamas Profimedia.cz

Jak dnes vypadá Odpadlík Lorenzo Lamas (64)? Pětkrát rozvedený fešák šel i s o 27 let mladší snoubenkou do plavek

Psanec, který loví psance, aneb bývalý policista Reno Raines, exceloval v 90. letech na televizních obrazovkách v napínavém seriálu Odpadlík. Herecky ho perfektně ztvárnil charizmatický Lorenzo Lamas, jenž slaví už 64. narozeniny. Jak je ale vidět z naší fotogalerie, fešný sympaťák s věkem zraje jako kvalitní červené víno.

Pestrý je ostatně i jeho soukromý život. Pětkrát rozvedený lamač ženských srdcí je zasnoubený s o 27 let mladší bývalou modelkou Kennou Scott. V předvečer svých narozenin se pochlubil společnou fotkou v plavkách z jejich dovolené v Mexiku, kde jim to oběma moc sluší. Herec tak snad konečně našel tu pravou.

Exmanželka Odpadlíka Lamase: Playmate byla už před dvaceti lety, ale famózní tělo má po třech dětech i dnes

Plodný Lamas má z manželství s publicistkou Michele Cathy Smith, herečkou Shaunou Sand a z partnerského vztahu s herečkou Daphne Ashbrook celkem šest dětí. Pikantní je, že mu jeho poslední manželka Shawna Craig přivedla na svět vnouče. Odnosila totiž dítě Lamasově dceři Shayne, která po narození prvního dítěte nemohla ze zdravotních důvodů odnosit dalšího potomka, a tak došlo ke vzájemné výpomoci. Chlapeček přišel na svět před sedmi lety.

Slavný seriálový herec je dědečkem: Vnuka mu porodila manželka

Lorenzo Lamas není znám jen ze seriálu Odpadlík. Zahrál si dokonce i ve slavném filmu Pomáda. Později dostal příležitosti například ve snímcích Muž s mečem, Půlnoční samuraj nebo Temný úsvit. V současnosti se ale někdejší akční hrdina věnuje jiným koníčkům. Pilotuje vrtulníky a pořádá vyhlídkové lety. Aktivní je i na poli dobročinnosti. Založil organizaci Ride for Life, která pomáhá chudým dětem především ze třetího světa. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků