Katie Price

Katie Price Profimedia.cz

Exmanžel plastikové Katie Price míří na policii, kam ho měla kvůli údajnému znásilnění dostat sama modelka

Bývalý manžel Katie Price (44) Kieran Hayler, se kterým má modelka dvě děti, byl povolán na policii kvůli obvinění ze znásilnění ještě z roku 2016, kdy byl pár spolu.

Na policii ho dostala přímo jeho bývalá žena, která k případu podala stížnost. Obvinění ze znásilnění tehdy padlo od bývalé striptérky a Kieran tvrdí, že jsou falešná a bude s policisty spolupracovat na tom, aby své jméno očistil, uvedl deník The Sun.

„V tuto chvíli vyšetřujeme případ z roku 2016, kdy byla ve West Sussexu znásilněna žena mužem, kterého znala. Nikdo nebyl zadržen a ženě se dostává podpory od vyškoleného pracovníka,“ uvedl zástupce policie deníku.

Nestyda v akci: Silikonová Katie Price (41) se fotila nahoře bez

Katie má s Kieranem osmiletého syna Jetta a sedmiletou dceru Bunny a spolu byli v letech 2013 až 2018.

Prošetřování starého případu se otevřelo chvíli poté, co se Hayler vyjádřil na konto Price ve stylu, že by měla po své poslední nehodě v autě skončit ve vězení a její chování by měl vzít v potaz i soud rozhodující o péči o jejich děti. „Někdo bude zraněn, pokud se bude Katie chovat tak, jak se chová. Když jsem viděl, že je zase zatčená, jen jsem si řekl: Ale ne, už zase! Kolem ní je pořád nějaké drama,“ uvedl tehdy Hayler.

Už osmému muži řekla ano! Britská silikonová legenda se po 10 měsících vztahu zasnoubila

Modelka právě skončila soudem nařízenou rehabilitaci, kdy jí byla po nehodě zjištěna hladina alkoholu a pozitivní test na kokain. Současný partner Katie Carl Woods prohlásil o jejím bývalém muži, že jeho vyjádření do médií byla ubohá a že kope do Katie v době, kdy je na tom zle.

Vztah bývalých manželů je vyhrocený už delší dobu, loni se Hayler podivoval nad tím, že mu ani nepopřála k narození jeho dalšího dítěte vzhledem k tomu, že spolu stále musí být v kontaktu kvůli společným potomkům. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků