Dolly Parton je stále vitální dámou.

Dolly Parton je stále vitální dámou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Prsatá sexbomba Dolly Parton (76) v proměnách času. Country legenda by se klidně svlékala i v babičkovském věku

Zdá se to být neuvěřitelné, ale legendární sexbomba Dolly Parton (76) se už mílovými kroky blíží k magické osmdesátce. Pořád je to ale vitální dáma, ze které doslova tryská gejzír energie.

Ikona country music je známá svými zálibami v plastických operacích všeho druhu. Nejraději by totiž zůstala věčně mladá. Největší pozornost sice získala díky prsním implantátům, ale dost často to přeháněla i s jinými úpravami. Není divu, že poslední roky vypadá pořád stejně, byť jí plastiky moc hezkou tvářičku nevytvořily.

Hudební legenda provokuje i po sedmdesátce: Obřími ňadry zastínila o téměř 40 let mladší kolegyni

Když se podíváme na archivní snímky, je možná škoda, že se vitální zpěvačka nesmířila s procesem stárnutí. Přirozená vizáž jí totiž opravdu svědčila. Důležité však nakonec je, jak se cítí. A pokud je s plastikami spokojená a září jako sluníčko, není co řešit. I v babičkovském věku je to zkrátka pořádná dračice, jež by si i ve svém věku ráda zapózovala pro Playboy tak jako před 43 lety.

Že má stále smysl pro humor a umí potěšit i svého manžela Carla Deana, dokázala i loni, když mu k narozeninám nahrála žhavý vzkaz v oblečku sexy králíčka. Není divu, že jí to s manželem klape i po 57 letech, protože vášnivá Dolly moc dobře ví, jak v manželství udržet tolik potřebnou jiskru.

Chtěla na obálku Playboye a takhle to dopadlo: Dolly Parton (75) popřála manželovi k narozeninám v sexy oblečku králíčka

Dolly Parton se country věnuje už od 60. let. Od těch časů prodala milióny alb a posbírala desítky hudebních cen včetně devíti Grammy. S kariérou se ještě zdaleka nerozloučila a fanoušky pořád umí potěšit svými vystoupeními. A pokud se jí bude držet pevné zdraví, možná se v Playboyi ukáže i jako osmedesátnice. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků