Jodie Sweetin se proslavila rolí Stephanie v sitkomu Plný dům.

Jodie Sweetin se proslavila rolí Stephanie v sitkomu Plný dům. Profimedia.cz

Takhle dnes vypadá rozkošná Stephanie z Plného domu: Herečka se těší na čtvrtou svatbu

Fanoušci sitkomu Plný dům si ji pamatují jako roztomilou Stephanii, jednu ze tří dcer vdovce Dannyho Tannera. Herečka Jodie Sweetin 19. ledna oslaví čtyřicátiny, k nimž dostala krásný dárek. Její partner Mescal Wasilewski jí navlékl zásnubní prsten. K oltáři herečka zamíří už počtvrté.

Poprvé se ve svých 20 letech vdávala za losangeleského policistu Shauna, o čtyři roky později se rozvedli. Druhého manžela Codyho si vzala v roce 2007 po dvouměsíční známosti a z nakonec tříletého svazku se narodila dcera.

Na její klučičí vzhled zapomeňte! Takhle dnes vypadá Al z Kroku za krokem

Druhou holčičku herečka porodila v roce 2010 a jejího otce Mortyho pojala za manžela o dvě léta později. Rozvedli se v září 2016. Poté byla ještě jednou zasnoubená, s partnerem se ale stihli rozejít ještě před svatbou.

„Na celém světě pro mě není lepší srdce než to tvé. A na celém světě pro tebe není více lásky než té mé,“ uvedla Jodie v oznámení zásnub se současným partnerem s tím, že se nemůže dočkat života, který na ně čeká. Ukázala i krásný šperk.

Fanoušci populárního sitkomu Plný dům v slzách: Tělo táty Dannyho (✝65) našli v hotelovém pokoji

Seriálovou rodinu z Plného domu minulý týden zasáhla smutná zpráva o skonu jednoho z hlavních představitelů Boba Sageta (zmíněný Danny Tanner). Herce našli v hotelovém pokoji na Floridě. Bylo mu pouhých 65 let. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků