Monika a Aneta luxovaly butik v Pařížské. Super.cz

Vignerová prozradila svoji úchylku. Utrácí za oblečení, ale zásadně ho nezkouší

„Mám takovou úchylku. Na nákupech si nic nezkouším. Je to pak pro mě velkým překvapením, když dojdu domů a teprve si jednotlivé kousky oblékám. Tohle dobrodružství mě baví," prozradila na sebe Aneta Vignerová (34).

Miss ČR 2009 si ale takovýto ledabylý způsob nakupování dovolí pouze u levnější konfekce. „Když vyrazím do dražších butiků, tak si samozřejmě dávám záležet na tom, aby mi to sedělo," dodává modelka ve chvíli, kdy jsme ji zastihli na nákupech v butiku s jeansovou módou ve věhlasné Pařížské ulici. Nad výběrem nových kousků většinou dohlíží její osobní stylista Lukáš Macháček. „Když se chystám na nějakou důležitou akci, tak spolu spolupracujeme. Dávám mu plnou důvěru a bez obav do společnosti vyrazím v tom, co mi vybere," říká Aneta.

S jejími slovy souhlasí i Monika Bagárová (27), kterou jsme nachytali v butiku Diesel. „Lukáš mě hlídá a dohlíží, aby to bylo všechno ok. Zrovna včera jsem se vyfotila v jednom stylingu a poslala mu to ememeskou. On mi odpověděl, že je to luxury," směje se princezna SuperStar. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků