Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Kim Kardashian předvedla křivky v bikinách: Takhle si užívala výlet se svým zajíčkem

Kim Kardashian (42) se podělila o bikinové snímky z romantického výletu na Bahamy, kam vyrazila s novým partnerem, komikem Petem Davidsonem (29). Perfektní křivky předvedla v plné parádě a potěšila fanoušky.

Zdá se, že si únik do exotického ráje naplno užila, její soukromý život je v současné době nicméně dost chaotický.

Odloučený manžel Kanye West (45) se nechal slyšet, že se mu Kim snažila odepřít přístup k dětem. Postěžoval si, že ho ochranka odmítla vpustit do domu Kim, kde probíhala narozeninová oslava jejich mladší dcery Chicago (4). Na oslavě ho později ovšem vyfotili.

Kanye West nese rozpad manželství těžce: Muchlování se sexy herečkou i výhružky novému příteli Kim Kardashian

West nese rozchod s Kim velmi těžce. Veřejně sice dává na odiv náklonnost k nové partnerce, sexy herečce Julii Fox, zároveň ale v textu k nové písni Easy vyhrožuje Petu Davidsonovi, že mu nakope zadek.

West o soukromí mluví v rozhovorech, a dokonce zveřejnil video, v němž napadá odloučenou manželku kvůli výše zmíněné dětské oslavě. Přitom právě podobné projevy, kvůli nimž měl v minulosti nejednou z ostudy kabát, přispěly údajně k rozpadu jeho manželství.

Zdroje blízké Kardashian uvedly, že West skutečně nemůže svévolně chodit do domu Kim, kdy se mu zachce. Proto ho ochranka u vstupu zastavila. V přístupu k dětem mu ale prý nikdo nebrání. Manželé se při rozchodu měli dohodnout na střídavé péči. Kromě Chicago spolu mají dceru North (8) a syny Sainta (6) a Psalma (2). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků