Marie Tomsová nelituje účasti v legendární komedii. Super.cz

V muzikálu Slunce seno by si známá hlasatelka s chutí zahrála: Předvedla nám i svou slavnou hlášku

V nově připravované muzikálové verzi legendární komedie Slunce seno si mnoho původních představitelů slavné trilogie nezahraje. Prozatím to vypadá, že si roli Kelišové střihne filmový Evík Jaroslava Kretschmerová (66). Jde ale spíše o výjimku.

Pokud by snad muzikáloví tvůrci toužili využít originální herce, nabídla své služby Marie Tomsová, která si v druhém díle Slunce seno a pár facek zahrála televizní hlasatelku, kterou byla i v civilním povolání.

Známá televizní hlasatelka se chopila nové příležitosti: Po roli v seriálu si zahraje i ve filmu!

„Pokud bych se mohla zapojit, budu velmi ráda. To je výzva pro pořadatele,“ smála se paní Marie na druhých narozeninách Muzea fantastických iluzí.

„Určitě se na ten muzikál půjdu podívat,“ dodala sympatická brunetka a přidala i své okřídlené hlášky: „ano, zachraňme ho“ a „pravá jihočeská“, aby tak dokázala, že ze své roličky ani po třiatřiceti letech nevyšla.

Datum narození jako z říše sci-fi. Legendární televizní hlasatelka „rozdělila republiku“

Za ni dodnes děkuje tvůrci trilogie. „Jsem Zdeňku Troškovi velmi vděčná, neboť se díky němu několikrát za rok objevuji na obrazovce. Diváci mě mají v povědomí aspoň takhle,“ usmívá se Marie Tomsová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků