Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Profimedia.cz

To jsou svaly! Cristiano Ronaldo předvedl svůj pekáč buchet jen v boxerkách

Cristiano Ronaldo (37) se po zranění dává dohromady v bazénu. V něm se nechal vyfotit se zdviženými palci na rukou jako náznak, že je vše v pořádku.

Fotku, kde si hoví v bazénku v boxerkách své vlastní značky, popsal jen krátce: „Relaxuji.“
Podle trenéra Ralfa Rangnicka by se měl ale brzy vrátit do hry.

Cristiano Ronaldo se stane šestinásobným otcem! S Georginou čekají dvojčata

Ronaldo by se nechal prohlédnout lékaři Manchester United a přesunul se domů, kde využije svou vlastní kyslíkovou komoru, kterou si nechal umístit v domě. Hvězdný fotbalista ale podle zdrojů není v Manchesteru spokojený.

Podle zdroje deníku The Sun je frustrovaný z taktiky dočasného šéfa Rangnicka. „Cristiano je velmi znepokojen tím, co se v United děje. Tým dostává hodně kritiky a on ví, že je považován za jednoho z lídrů. Je zde poměrně hodně problémů a Cristiano pociťuje tlak, ze kterého je velmi vystresovaný. Zoufale si přeje, aby byl jeho přesun do United úspěšný, ale začíná si uvědomovat, že vyhrát trofeje se současným nastavením by mohl být skutečný boj,“ prozradil zdroj.

Po prohře na šampionátu vyrazil Cristiano Ronaldo na dovolenou: Ukázal svalnaté tělo i početnou rodinku

Soukromý život Cristiana bude nyní znovu lehce poodhalen v dokumentární sérii o jeho partnerce Georgině na Netflixu. Ta nyní čeká fotbalistova dvojčata, po jejich narození budou z hvězdného páru šestinásobní rodiče. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků