Kanye West toká s novou přítelkyní Julií Fox. Video: Profimedia.cz

Kanye West nese rozpad manželství těžce: Muchlování se sexy herečkou i výhružky novému příteli Kim Kardashian

Kanye West (45) se snaží být co nejvíc viděn se svou novou partnerkou, herečkou Julií Fox. Rapper připravuje nové album a k němu i dokument, ve kterém se Julia má objevit. Vztahem se netají, médii proběhla už spousta jejich společných fotek, a k tomu Fox popsala, jak probíhala jejich první rande.

Přestože se tedy sám posunul od zkrachovalého manželství s Kim Kardashian (41), nebo se alespoň urputně snaží, aby to tak vypadalo, s novým partnerem odloučené manželky má nejspíš problém.

V nové písni Easy z připravovaného alba mu totiž tak trochu vyhrožuje násilím. „God saved me from that crash, so I could beat Pete Davidson's ass,“ rappuje, což v překladu znamená: „Bůh mě zachránil před tou nehodou, abych mohl nakopat zadek Petu Davidsonovi.“ To je celkem všeříkající.

Tato sexy brunetka nahradila Kim! Popsala, čím ji Kanye dostal. Sen každé ženy, pořád jsem v šoku, svěřila

Kanye si v jednom z rozhovorů také postěžoval, že ho ochranka nepustila do domu Kim, když jel vyzvednout děti. Dům patří Kardashian, a ta si nyní chrání soukromí. West si navíc kvůli dětem pořídil dům přímo naproti ní.

Hvězdný pár má spolu děti North (8), Sainta (6), Chicago (4) a Psalma (2). Poté, co v únoru vyšel najevo jejich rozchod, se podle všeho dohodli na střídavé péči.

Kim už nějaký ten pátek randí s komikem Petem Davidsonem (28), nedávno si dokonce udělali romantický výlet na Bahamy. West to očividně nese těžce. Než vyšla najevo jeho nová známost, veřejně Kim prosil, aby se k němu vrátila. Nezbývá než doufat, že si všichni zúčastnění zachovají důstojnost. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků