Zpěvák Voxel a jeho manželka Marie se pustili do hubnutí

Zpěvák Voxel a jeho manželka Marie se pustili do hubnutí Foto: Instagram V. Lebedy

Manželka muzikanta Voxela neskutečně zhubla! Na začátku vážila skoro metrák. Podívejte se na její úžasnou proměnu

Manželka muzikanta Václava Lebedy alias Voxela se pochlubila krásnou proměnou. Během necelého půl roku shodila Marie Lebedová skoro 20 kilo a pokračuje dál. V hubnutí není sama, přidal se k ní její manžel a populární písničkář.

„Ke snížení váhy mě donutilo výrazné zhoršení zdraví. To mě dotlačilo začít něco dělat. Začalo to změnou jídelníčku, kdy si mě a muže zavolalo keto a lowcarb stravování. Je to nízkosacharidová dieta, ale my to bereme spíše jako životní styl,“ svěřila Super.cz sympatická brunetka a maminka dvou dětí.

Už po měsíci zpozorovala, že se její zdravotní stav výrazně zlepšil, a tak přidala pohyb. „Chodíme s mužem běhat a posilovat. Lidem přijde zvláštní, že jsem během pěti měsíců stihla dát dolů téměř 20 kg, a ještě víc je zaráží, že mám hodně svalové hmoty,“ přiznává Marie. Za svalovou hmotu vděčí nejen cvičení, ale také genetické výbavě. „Moje maminka v mladých letech dělala kulturistiku. Kdo ví, kam mě to zavolá,“ přemýšlí o budoucnosti v novém těle s dobrou fyzickou kondicí.

Manželka Voxela otevřeně o manželství a polyamorii: Nikdy předtím nebyl náš vztah tak čistý jako teď

Nyní je plná energie a září. Své největší závislosti dala vale. „Je to zkrátka jiné, než když jsem vážila téměř 100 kg a málem ležela v nemocnici. Člověk více přemýšlí nad tím, co do sebe dává a bez čeho se jeho tělo obejde. Zbavila jsem se krásně závislosti na cukru, která mi způsobovala největší potíže za poslední 4 roky,“ dodává manželka Voxela, která je šťastná, že se svým mužem táhnou za jeden provaz a jsou parťáky. „Co nás posílilo uvnitř, se svým způsobem projevilo i navenek, na tělech. A pokračujeme dál,“ dodává s radostí.

Podívejte se v galerii na snímky před a po. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků