Prima začala vysílat novinku ZOO.

Prima začala vysílat novinku ZOO. FTV Prima

„Skvělá Evička“ i jadrné výrazy: Takhle diváci reagovali na nový seriál ZOO

Na Primě ve čtvrtek odstartoval nový seriál ZOO. Jeho hlavní hrdinka Sidonie Anna Novotná v podání Michaely Pecháčkové uteče před studiem v Los Angeles a slibnou kariérou v rodinné firmě do zoologické zahrady a začne tam pracovat jako ošetřovatelka zvířat. Děj se odehrává v safari parku ve Dvoře Králové.

Zatímco hlavní role připadla zatím neokoukané tváři, ostatní herce Prima „převelela“ z jiných seriálových projektů jako Slunečná, Sestřičky nebo Modrý kód. Kamarádku hlavní hrdinky hraje Eva Burešová (28), v dalších rolích se představí Sabina Laurinová (50), Jana Švandová (74), Pavla Tomicová nebo David Gránský (30).

Hvězdu Slunečné nepoznáte: Podívejte se, jak bude Eva Burešová vypadat v novém seriálu

Diváci tento tah kvitují, ti, kteří se rozhodli seriál okomentovat, první díl pochválili především kvůli obsazení. Nadšení jsou ze „skvělé Evičky“ (Burešové) i dalších tváří Slunečné.

Jen pár výtek padlo kvůli jadrnějším výrazům, které podle diváků do rodinného seriálu nepatří, drtivá většina komentářů však byla kladná.

Mladší dvojnice Sabiny Laurinové: Tahle krásná blondýnka (17) bude hvězdou nového seriálu

Pro sedmnáctiletou studentku konzervatoře Michaelu Pecháčkovou jde o první hlavní roli. „Když jsem prošla konkurzem a tu nabídku dostala, ještě jsem nevěděla, jak velká role to bude. Pak to bylo velké štěstí a radost,“ svěřila Super.cz. Herečku už diváci mohli zaznamenat v Ordinaci nebo ve filmu Přání k mání. 

Líbil se vám první díl ZOO?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků