Liam Hemsworth a Chris Hemsworth

Liam Hemsworth a Chris Hemsworth Profimedia.cz

Bratři jak se patří! Australští filmoví krasavci si ze sebe utahují i v přání k narozeninám

Tomu se říká dárek! Liam Hemsworth dostal od svého staršího bratra Chrise Hemswortha (38) vskutku speciální dárek k 32. narozeninám.

„Všechno nejlepší Liame, snad se letos konečně dostaneš do formy a začneš se o sebe starat,“ napsal k fotce mladšího bráchy, kde má neskutečnou formu a dodal: „Abych ti s tou proměnou pomohl, dávám ti 10 % slevu na svůj fitness program. Rodinná sleva, miluji tě,“ poškádlil v komentáři na sociální síti Chris.

Liam mu samozřejmě odpověděl, a to ve videu, které natočil pro fanoušky, a také přidal na Instagram: Děkuji všem za krásná přání k narozeninám, miluju vás a opravdu si toho vážím. Speciální poděkování směřuje i k mému bratrovi Chrisovi za jeho 10% slevu na fitness program. Jaký to dárek. Dárek pro zdraví! Přesně tohle nakopnutí na mojí fitness cestě jsem potřeboval,“ uvedl s kapkou ironie Liam.

Tohle můžeme Australankám jen závidět: Představitel Thora obnažil své svalnaté tělo na pláži

I když v rodině patří mezi největší svalovce Chris, který hraje ve filmech Thora, ani Liam na tom není špatně, jak se můžete přesvědčit v galerii. Kluci do sebe rádi rýpnou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků