Očista těla jako předsevzetí do nového roku! Právenka poráží ostropestřec, je 15× silnější

„Potravinový doplněk IMUNworld má jako hlavní a jedinou složku asijskou bylinu Právenku latnatou, kterou jsem neznala. Rozhodla jsem se v ni vložit důvěru a pár dní stačilo k tomu, abych měla více energie a lépe se mi dýchalo. Po odběrech krve především jaterní testy, kterých jsem se kvůli svému životnímu stylu obávala, dopadly na jedničku! Po pravidelném užívání můžu s klidným srdcem říct, že funguje úžasně! Nastartoval mě k životní změně, určila jsem si jako prioritu sebe a své zdraví! Děkuju společnosti Herbal World, že tuhle rostlinku dostala k nám do Česka, a navíc už od 12,- Kč za den!“ Štěpánka J.
A co je vlastně Právenka latnatá?

A co je vlastně Právenka latnatá?

Jde o asijskou bylinu, kterou Skandinávci považují za přírodní zlato. Důvody jsou jednoznačné – představuje úspěšnou cestu k posílení IMUNITNÍHO SYSTÉMU-OBRANYSCHOPNOSTI stěžejní pro náš dobrý zdravotní stav. Látky v ní obsažené přispívají k DETOXIKACI ORGANISMU a působí blahodárně především na játra – nezastupitelný orgán pro látkovou výměnu a zbavování těla škodlivin. Je považována za silný přírodní ANTIOXIDANT, navíc 15x účinnější než všeobecně známý Ostropestřec mariánský! Nabízí ideální volbu pro očistu těla, třeba v rámci novoročního předsevzetí, kdy se člověk mnohdy odhodlá k životním změnám. Cítit se dobře totiž není nedosažitelný luxus, naopak! Potravinový doplněk IMUNworld napomáhá nejen játrům, ale i dalším důležitým orgánům tak, aby tělo fungovalo správně jako celek - navíc čistě přírodní cestou!

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
IMUNworld - doporučuje jeho ambasadorka Eva Decastelo

IMUNworld - doporučuje jeho ambasadorka Eva Decastelo

IMUNworld se řadí k potravinovým doplňkům, které jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. K jeho výrobě se používají výhradně drcené listy a kořen Právenky latnaté – jediné složky produktu. Východní medicína považuje tuto bylinu za dar přírody, protože přispívá k NORMÁLNÍ HLADINĚ CUKRU V KRVI, také k normální funkci OBĚHOVÉ A DÝCHACÍ SOUSTAVY a napomáhá správnému TRÁVENÍ. Příznivě působí u žen dokonce zvýšeným komfortem v souvislosti s MENOPAUZOU a PREMENSTRUAČNÍM SYNDROMEM. Jedno balení obsahuje 100 kapslí, přičemž jejich užívání není vhodné pro děti, pro kojící a těhotné ženy. Jinak je vhodný k dlouhodobému užívání. MĚSÍČNÍ KÚRA - 200 kapslí + 100 kapslí zdarma. RODINNÉ BALENÍ - 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Právenka latnatá chrání imunitu známých osobností!

Právenka latnatá chrání imunitu známých osobností!

Slavnostní zahájení a „křest“ IMUNworld přišla podpořit také řada známých tváří českého showbyznysu v čele s mistrem etikety Ladislavem Špačkem, hvězdou muzikálové scény Michaelou Štikovou, moderátorem Petrem Vojnarem, zpěvákem Martinem Schreinerem nebo modelkou Kateřinou Wohlmann Votavovou. Nechyběla samozřejmě ani sama ambasadorka a herečka známá mimo jiné z televizního seriálu Slunečná Eva Decastelo. Společnost HERBAL WORLD na český trh také uvedla potravinový doplněk STRONGMANworld určený speciálně pro muže.

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
STRONGMANworld, Zázvor černý – speciálně pro muže, doporučuje Marek Peksa

STRONGMANworld, Zázvor černý – speciálně pro muže, doporučuje Marek Peksa

Čistě přírodní cesta k nezdolné energii, zlepšení kondice a sportovních výkonů, podpora mužství a nabytí sebevědomí v každém věku. Jeho hlavní složku Zázvor černý, neboli Kaempferia parviflora znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí. Poprvé k dostání i na českém trhu! STRONGMANworld tvoří další byliny považované za Svaté grály asijské medicíny – kořen Kozince blanitého, který se podílí na přirozené obranyschopnosti imunitního systému, výrazně podporuje činnost ledvin a močového měchýře a také normální funkci kardiovaskulárního systému. Kořen Ženšenu pravého pak příznivě působí na celkovou vitalitu, libido a sexuální zdraví a přispívá k duševní výkonnosti a udržení zdravého krevního oběhu.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Herbal World partnerem vzpomínkové pocty královně českého šansonu Haně Hegerové

Herbal World partnerem vzpomínkové pocty královně českého šansonu Haně Hegerové

Po fenomenálním úspěchu koncertu HANA HEGEROVÁ 88 v roce 2019, který byl oslavou 88. narozenin této vynikající zpěvačky, vznikl nápad jednou ročně připomenout tyto nezapomenutelné hity a oslavit narozeniny velkým koncertem, na jehož přípravě se paní Hana Hegerová osobně podílela. Pandemická situace a odchod paní Hegerové způsobily, že pokračování koncertu bude jen vzpomínkou. Nepůjde o žádnou tryznu, ale o oslavu života a krásných melodií, kterými všechny fanoušky Hana Hegerová několik desetiletí těšila. Hudební doprovod obstará velký symfonický orchestr a vystoupí 13 pěveckých a hereckých hvězd. Výběr hostů vznikal za výrazné podpory paní Hany Hegerové. V průběhu večera zazní nejen největší hity, ale také skladby, které zůstaly neprávem opomenuty. A to vše v podobě, kterou všichni fanoušci dobře znají a milují. Přijďte zažít večer, který se už nikdy nebude opakovat!

Koupit
nyní na www.ticketmaster.cz

Časová osa článků