Lela Ceterová a Karlos Vémola

Lela Ceterová a Karlos Vémola Michaela Feuereislová

Karlos Vémola si spletl milence. Jak dlouho u něj smí Lela Ceterová zůstat?

Lela Ceterová (32) se sice vrátila zpátky domů k zápasníkovi MMA Karlosi Vémolovi (36), ale tam není zdaleka vše tak růžové, jak se zdá. Podle Vémoly měla Lela milence, jen se před pár dny spletl, protože mu Lela v hádce řekla, že se jedná o jeho kamaráda, což prchlivého Vémolu naštvalo a v třaskavém videu informoval své fanoušky, že mu naložil pár facek. Když zjistil, že se mýlil, omluvil se celé jeho rodině.

Podle zdroje Super.cz má být oním neznámým mužem Slovák, který se s Lelou v poslední době stýkal a zahrnoval ji drahými dary. Ona sama nejprve tvrdila, že ji měl Karlos fyzicky napadnout, a proto se k němu už nikdy nevrátí a podá trestní oznámení.

Horké hlavy vychladly? Lela Ceterová se i s dětmi vrátila domů za Karlosem Vémolou

Nakonec ale „oba vyměkli“ a zápasník MMA tvrdí, že u něj Lela může pobývat, dokud si nenajde jiné bydlení. Jde mu prý především o děti, kterým může ve svém „Vémolandu“ poskytnout všemožné zázemí. Sám totiž připouští, že u nich doma rozhodně nepanovala idylka.

„Kdybychom měli krásný a harmonický vztah, asi se s nikým nestýká. Takže nám to nejspíš nefunguje, závěry z toho nedělám, protože jsem taky v životě udělal plno chyb. Jde mně hlavně o děti. Než si najde nějaké bydlení, může tady být. Vémoland je dostatečně velkej, nemám k ní žádnou zášť a jako matku svých dětí ji miluju. Se vším jí pomůžu a sama se rozhodne, jestli tady chce být týden, měsíc nebo půl roku,“ řekl isport.cz Vémola. Ten fyzické násilí vůči své partnerce popřel.

Lela Ceterová utekla ke kamarádce. Drsná slova na adresu Vémoly: Mám z tebe strach! vzkázala

„Když si někdo představí, že udeřím chlapa a udělá to dost viditelné stopy… Co by to asi zanechalo, kdybych udeřil takhle malou hubenou holku s dítětem v náručí? To by byla katastrofa,“ míní Vémola, který si myslí, že Lela svá tvrzení řekla v návalu emocí, stejně jako on v návalu emocí zveřejnil video, kde z poměru s Lelou obviňoval nevinného muže. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků