Tina Barrett

Tina Barrett Profimedia.cz

Ani po 19 letech se nepřestalo mluvit o těchto odvážných šatech slavné zpěvačky

Tina Barrett je členkou skupiny S Club 7 a je překvapena tím, že jedny její šaty jsou dodnes často skloňovány v článcích o módě z tehdejších let.

Zpěvačka si na premiéru filmu Seeing Double v roce 2003 oblékla velmi odvážné šaty nejen na tehdejší dobu, ale vzbudila by v nich rozruch i dnes. „Popravdě jsem si myslela, že i ostatní členové skupiny (na premiéru dorazila společně s S Club 7, pozn. red.) budou exkluzivně vystrojení, ale oni nebyli. Víceméně byli zahaleni od hlavy až k patě, takže jsem vypadala o to šíleněji,“ prozradila v podcastu The Hundamental Guide to Life Tina.

Členka kapely, již na přelomu tisíciletí milovali náctiletí fanoušci, bude každou chvíli maminkou

„Popravdě to byl takový ten moment, který se stal velmi rychle, a já jsem jen řešila, co si vezmu na sebe. Chtěla jsem, aby to bylo velké, ale neplánovala jsem to až tak velké. Je bláznivé, že o tom lidé dodnes mluví,“ smála se Barrett v pořadu.

Skupina, která se proslavila nejen hudbou, ale i vlastním seriálem, prý nevylučuje ani návrat. Na komunikaci mají na sociální síti společnou skupinu: „Někteří členové jsou rozhodně pro. Můžu i říct, kteří to jsou. Vím, že Rachel by do toho šla, Hannah to chce udělat, já bych ráda a Bradley taky, ale potřebujeme všech sedm. Víc než půlka je pro, tak uvidíme,“ dodala zpěvačka. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků