Romi Chase

Romi Chase Profimedia.cz

Instagramová modelka popsala své zážitky se stalkery: Tenhle jí rozhodně závidět nebudete

Bývalá polská učitelka Romi Chase je nyní hvězdou sociálních sítí. Její křivky nalákaly řadu sledujících, ale bohužel také stalkery, kteří Romi občas znepříjemňují život. Modelka se nyní podělila o historku s jedním z nich v podcastu Dudes Do Better.

„Nejprve mě kontaktoval na Twitteru a poslal mi fotku přirození. Nezablokovala jsem ho okamžitě, tak mi poslal další. Měla jsem zrovna špatný den, tak jsem mu poslala zvracejícího smajlíka a zablokovala ho. O týden později mi někdo začal posílat hromadu emailů a zpráv na Instagramu,“ popsala s tím, že jí nejprve nedošlo, o kterého ctitele jde.

„Dotyčný pak začal sdílet videa, jak útočí na palmu. Strom, který fackoval, jsem měla být já.“ Když se pak k podivným nahrávkám přidaly výhrůžky, Romi stalkera nahlásila na policii.

Modelka zveřejnila oplzlé zprávy, které jí posílali ženáči, a musela se přestěhovat: Vyhrožovali jí smrtí

Zdaleka to ale nebyl jediný muž, který si takhle snažil získat její pozornost. Tzv. dick pics - fotky penisů, jí chodí často.

„V USA vzbuzuji u mužů mnohem víc pozornosti než v Polsku, protože mám výrazné křivky,“ dodala vnadná modelka, kterou na Instagramu sleduje už 1,6 milionu lidí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků