Natáčení show Survivor se o týden odkládá. Počkat si tak musí i herečka Bára Jánová, která je jednou z účastnic.

Natáčení show Survivor se o týden odkládá. Počkat si tak musí i herečka Bára Jánová, která je jednou z účastnic. TV Nova

Covid udělal Nově čáru přes rozpočet: Natáčení drsné reality show muselo být přerušeno

Start reality show Survivor, ve které o přežití v soutěži a výhru 2,5 milionu korun bojují na ostrově v Dominikánské republice Češi a Slováci včetně celebrit, byl odložen. Do natáčení totiž promluvila pandemie koronaviru.

„Natáčení je momentálně přerušeno. Důvodem je výskyt onemocnění covid-19, všem nám je to velmi líto a budeme se těšit na 1. epizodu příští týden,“ informovali tvůrci pořadu.

Hned dva bývalé milence bude sledovat Agáta Hanychová v reality show Survivor. Tušíte, které?

„Natáčení je přerušeno, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro celý štáb a všechny účastníky, a to také s ohledem na nařízení a pravidla Dominikánské republiky. Mrzí nás vzniklá situace, snad se vše ve zdraví srovná,“ stojí dále v prohlášení.

Soutěžící si v drsné reality show budou muset poradit s nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly. Aby přežili, budou si všichni muset například vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň.

Tvrdě dře v posilovně, najala si mentálního kouče. Bára Jánová promluvila o drsných přípravách na reality show Survivor

Z celebrit se diváci mohou těšit na zpěváka Vojtěcha Drahokoupila, herečku Ivu Pazderkovou, blogerku Nikolu Čechovou, moderátora Tomáše Zástěru, finalistku MasterChefa Chili, herečku Báru Jánovou, modela Matěje Paprčiaka, videomakera Daniela „GoGo“ Štraucha, vítězku reality show Farma Xénii Gregušovou, zápasníka MMA Gábora Borárose, fotbalistu Nathana Christiána Dzaba a šampiónku v karate Veroniku Havlik. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků