Emma Magnolia

Emma Magnolia Profimedia.cz

Modelka (22) se promasturbovala k rozchodu: Partneři s ní nezvládali udržet krok

Emma Magnolia (22) z Chicaga sekla s prací učitelky a stala se hvězdou sociálních sítí. Přestože donedávna upřednostňovala monogamní vztahy, nikdy ji tak docela neuspokojovaly, a tak si musela dopomáhat sama.

„Bylo to pro mé partnery opravdu těžké, protože chci sex pořád. Když se mnou nemohli udržet krok, ukájela jsem se sama. Hodně jsem sledovala porno. Jsem mrzutá, když randím s někým, kdo nepotřebuje tolik sexu jako já,“ popsala své potřeby.

Většinu partnerů její přístup ale bohužel vyděsil nebo odradil, a tak už se Emma raději neváže.

Američanka (32) spí se zadanými muži: Jejich partnerky si za nevěru mohou samy, tvrdí

„Teď můžu masturbovat, jak chci. Můj rekord je 15krát za den. Jsem víc fluidní a experimentuji. Zkusila jsem například trojku se dvěma ženami nebo orgie. Co se týče sexu, nemám žádné limity,“ nechala se slyšet.

Na sociálních sítích se chlubí peprnými snímky, jak se můžete přesvědčit v naší galerii, rodičům o nich ale zatím raději neřekla.

„Pocházím z akademické rodiny. Byla jsem nejlepší studentkou ve třídě a studovala soukromou vysokou. V naší rodině jsou všichni učitelé nebo lékaři a ode mě se rozhodně čekalo to samé,“ dodala s tím, že rodině o změně kariéry jednou řekne.

Modelka závislá na plastikách tvrdí, že dva roky neměla sex: Věříte jí to?

„Nestydím se za svůj sexuální apetit, je teď mojí prioritou. I když mi to převrátilo život úplně vzhůru nohama,“ dodala hrdě. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků