Jana Fabiánová

Jana Fabiánová Foto: archiv J. Fabiánové

Po dvou těžkých letech konečně šťastná: Jana Fabiánová se pochlubila novou láskou

Poslední dva roky neměla zpěvačka Jana Fabiánová rozhodně na růžích ustláno. Osud ji neustále pronásledoval. Zdá se, že se karta konečně obrátila a dcera Nadi Urbánkové (82) může být spokojená. Může za to zejména čerstvá zamilovanost.

Fabiánová se na sociálních sítích pochlubila snímky se sympatickým mužem, dle jejích slov s Petrem z Prahy. Z fotek je patrné, že nejde jen o kamaráda. Když jsme jí pogratulovali k nové lásce a popřáli jí, aby to konečně dobře dopadlo, prozradila nám, že láska je to opravdu nová. "Jsme spolu od listopadu 2021," napsala Super.cz zpěvačka.

Dcera Nadi Urbánkové chce být mamince nablízku: S americkým snoubencem se usadila v Česku

Ta se měla vdát za svého dlouholetého amerického přítele Dino Mose, s nímž se vrátila ze Spojených států, kde roky žila, domů do Česka i kvůli tomu, aby byla blíž své staré mamince. Původní termín v roce 2019 se neuskutečnil kvůli nehodě v rodině jejího snoubence. Svatba neproběhla ani v náhradním termínu na jaře 2020. Pár se nakonec rozešel. Zemřel také její otčím a v současné době se vyšetřuje případ psychiatra Jana Cimického, jehož spolu s dalšími desítkami žen obvinila ze sexuálního obtěžování a napadení

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků