Zdá se, že i po rozchodu to může fungovat.

Zdá se, že i po rozchodu to může fungovat. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Marek Lambora má se svými ex ty nejlepší vztahy: S Vaculíkovou oslavil Silvestr, s Bezděkovou si užívá na horách

Rozchod nutně nemusí znamenat, že jsou dva lidé na nože a nemohou si přijít na jméno. Marek Lambora (26) je toho důkazem. Hvězda seriálu Slunečná vychází tak dobře se svými ex, že s jednou trávil Silvestr a se druhou je právě teď na horách.

Před pár lety tvořil herec pár s hvězdou seriálu Ulice Šárkou Vaculíkovou (34). Na své soukromí byl ale vždy opatrný, takže se toho o jejich vztahu nikdy moc nevědělo. Ovšem i po rozchodu zůstali dobrými přáteli. O tom vypovídá i fakt, že spolu a s partou dalších kamarádů oslavili příchod nového roku.

Misska Bezděková prozradila, proč dlouho tutlala rozchod s Lamborou ze Slunečné. Pocity umí kamuflovat

Klape mu to, co se týká přátelství, i s jeho poslední velkou láskou, modelkou Andreou Bezděkovou (26), se kterou se právě nachází na horách. Oba jsou v pravidelném kontaktu se svými fanoušky na sociálních sítích, takže v momentě, kdy nasdíleli téměř totožné záběry výhledu z okna a zasněženou krajinu, bylo všem hned jasné, že se nachází na stejném místě.

Modelka krátce poté potěšila fanoušky společnou fotkou, kde pro zvědavce uvedla na pravou míru, že s Markem nezačali opět tvořit pár, pouze se rozešli v dobrém. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků