Emma Watson

Emma Watson Profimedia.cz

Emma Watson se vyjádřila k chybě v potterovském speciálu: Já jsem nebyla tak roztomilá, komentovala záměnu se slavnou kolegyní

Fanoušci šli do kolen, když se provalilo, že tvůrci speciálu Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic zaměnili Emmu Watson (31) s Emmou Roberts (30). A pobavilo to i samotnou představitelku Hermiony, která na chybu nyní zareagovala.

Když se ve vysílání promítaly fotky z dětství Emmy Watson, fanoušci si všimli, že rozkošná holčička s oušky Minnie na jednom ze snímků není Emma Watson, ale Emma Roberts.

„Já jsem nebyla takhle roztomilá,“ komentovala Watson fotku kolegyně, kterou přesdílela na svém instagramovém profilu. Roberts v příspěvku označila a přidala vysmáté smajlíky a hashtag Emmy sestra navždy.

Producenti chybu uznali a v pořadu opravili. „Dobrá práce, potterovští fanoušci! Díky vám jsme si všimli editorské chyby a špatně označené fotografie,“ vydali k věci prohlášení.

Není to ale jediná chybička, která se do pořadu vloudila. Tvůrci si popletli i Jamese a Olivera Phelpsovy, kteří ztvárnili dvojčata Freda a George, a přehodili jim jména.

Nejen paní Weasleyová si plete Freda s Georgem: Všimli jste si těchto vtipných chyb v potterovském speciálu?

„Po všech těch letech žertíků se nám někdo rozhodl pomstít,“ komentoval omyl Oliver na svém profilu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků