Martin Dejdar coby Jiřina Bohdalová z filmu Fany

Martin Dejdar coby Jiřina Bohdalová z filmu Fany Foto: Instagram M. Dejdara

Tohle ze silvestrovského flámu vystřihli! Martin Dejdar se převtělil do hvězdné Bohdalky

Herec Martin Dejdar (56) má s maskami mnoho zkušeností nejen z filmu a divadla, ale také díky show Tvoje tvář má známý hlas, v níž soutěžil v roce 2017. Nyní se mu dostalo pocty ztvárnit legendární Jiřinu Bohdalovou (90). A tahle proměna se opravdu vydařila.

V rámci natáčení silvestrovského pořadu Největší flám, kterým provázela právě Jiřina Bohdalová, se na jednom pódiu setkalo nepřeberné množství hvězd, které herečce dodatečně pogratulovali k loňskému životnímu jubileu. Mezi nimi byl i Martin Dejdar, avšak stejně jako u několika jeho dalších kolegů se jeho vystoupení nakonec neodvysílalo.

Covid a nečekané úmrtí. Flám s Jiřinou Bohdalovou nakonec překonal všechny překážky

„Jo jo, tak mě vystřihli ze Silvestra pro Jiřinu Bohdalovou. Inu, to je život. Na druhou stranu dostat se do "odpaďáku" s Bolkem Polívkou a dalšími legendami není zase tak špatné,“ napsal herec na svých sociálních sítích, přičemž ho nejvíc zamrzelo, že vystoupení vymýšlel rok a práce maskéra Davida Šestáka (hlavní maskér show Tvoje tvář má známý hlas) se povedla, ale přišla vniveč.

Dejdar znázornil postavu Fany ze stejnojmenného dramatu režiséra Karla Kachyni, v němž Bohdalová hraje ženu trpící oligofrenií (porucha intelektu projevující se jeho nevratným snížením). Za roli herečka získala Českého lva v kategorii nejlepší ženský herecký výkon.

Hvězdy prozradily svá předsevzetí: Co si do nového roku 2022 přejí Gondíková, Dejdar nebo Vydra?

Česká televize k situaci uvedla, že o scénky s osobnostmi, které se do silvestrovského programu nevešly (mezi nimi je i Bolek Polívka (72), Luděk Sobota, Josef Náhlovský nebo Ondřej Ruml (40)), diváci určitě nepřijdou. Zůstává v řešení, do jakého formátu je v budoucnu zařadí. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků