Exkluzivní záznam rozhovoru Kazmy s Jiřím Krampolem.

Tak to se teda moc nepovedlo. Z vydírání Jiřího Krampola se vyklubal vtípek rádia

17. ledna 2012 13:25

Vydírání herce Jiřího Krampola (79), který měl zaplatit výkupné, aby se ututlala další krádež jeho ženy Hany Krampolové (56), má dohru. Zatímco Krampol málem skončil na koronární jednotce a jeho žena se zhroutila, moderátor Ranního mejdanu Fajn radia Kazma se směje. Právě on si rozhodl z baviče a moderátora vystřelit. „Byla to jen legrace,“ omlouvá svůj poněkud drsný humor. Poslechněte si nahrávku jeho rozhovoru s vyděšeným Krampolem.

„Lidem na konci telefonátu neříkáme, že jde o šprým. Ale rozhodně v tom nebyl zlý úmysl. Zkrátka jsme si řekli, že když si celý život dělá prču on z lidí, že si ji jednou uděláme my z něj,“ vysvětluje moderátor.

Ten v pondělí zavolal herci, že v supermarketu zadrželi jeho ženu při krádeži, a žádal finanční odškodnění. Později zavolal znovu a omluvil se, že jde o romskou spoluobčanku. Jenže Kazma asi netušil, co za nervový kolaps tím u Krampolových vyvolá. „Kouřím jednu cigaretu za druhou. Už toho mám plné zuby. Nic jsem neprovedla, byla jsem u holiče a na tréninku, nic jsem nekradla. Jestli to bude takhle pokračovat dál, i to urážení mého vzhledu v médiích, asi raději skočím z okna, ať mám klid,“ plakala nám do telefonu v pondělí večer Krampolová. 

David Zápal , Super.cz