Manželka herce Štěpána Kozuba se taktéž věnuje umění.

Manželka herce Štěpána Kozuba se taktéž věnuje umění. Foto: Super.cz/Aneta Klimešová @aka.foty a Instagram Š. Kozuba

Tuhle krásnou blondýnku má doma Štěpán Kozub: Myslel si, že je lesbička, a začal kvůli ní bojovat s obezitou

Jen málokdo si dnes umí představit, že by jeho pubertální románky mohly přerůst v něco vážného. Talentovaný herec a komik Štěpán Kozub (27) to štěstí má a svou první velkou lásku z konzervatoře si vzal za ženu.

Jejich společné začátky provázelo několik bizarních a komických situací, jak už jsme u herce z tria Tři tygři zvyklí. „V 15 letech jsem měl 115 kilo, nosil jsem pestré barvy, tehdy frčel hip hop, zhlížel jsem se v gangsterech a nosil jsem dvě zlaté náušnice,“ zavzpomínal Kozub v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Věřili byste, že vážil přes metrák? Byl jsem takové obézní dítě, říká herec z Lajny a Tří tygrů

Předpokládal, že takhle svou vyvolenou neoslní, a tak se jednou o vánočních svátcích rozhodl s obezitou zatočit. Nakonec se mu to díky silné vůli a dobré motivaci podařilo a se smíchem tvrdí, že se s manželkou dali dohromady v období kolem 70 kil.

Z blondýnky Barbory byl tenkrát na konzervatoři úplně paf, avšak velké naděje si nedával. „Byla baletka a byla vždycky krásná, říkal jsem si, že nemám šanci. A myslel jsem si, že je lesba,“ překvapuje herec.

„Nosila obrovské kanady, roztrhané silonky, buřinku, měla krátké vlasy, nosila černé rtěnky a byla taková temná a mě to hrozně přitahovalo. Vyzvídal jsem od kamarádek, jak to má s orientací,“ přiznává. Nakonec se vše vyjasnilo, přeskočila jiskra a školní láska přerostla v manželství. Před rokem a půl přivítali na světě svého prvního potomka, dcerku Anežku.

Podívejte se v galerii, jakou krásku má doma Štěpán Kozub. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků