Jane Seymour

Jane Seymour Profimedia.cz

Představitelka Doktorky Quinnové šla do plavek: Sedmdesátnice dávala v Thajsku bahenní koupel slonům

Herečka Jane Seymour (71) nepřestává překvapovat svou skvělou vizáží. Nový rok přivítala v Thajsku, kde se zdržuje i nyní. Z dovolené přidává i snímky v plavkách.

K jednomu z nich přidala svým fanouškům na Instagram přání do nového roku: „Když vás okolnosti stahují ke dnu, vždy se snažte dívat vzhůru. Toto je naše první neděle otevřených srdcí tohoto roku, tak ji začněme správně,“ napsala k fotce v černých jednodílných plavkách Jane.

Po 23 letech spolu: Doktorka Quinnová se sešla s kolegy z oblíbeného seriálu. Mrkněte, jak dnes vypadají

Na dalším snímku se ukázala ve stejném modelu v rezervaci slonů. „Toto je Green Elephant Sanctuary, která slony zachraňuje z míst, kde jsou týráni. Dozvěděli jsme se zde unikátní příběh každého z nich. Mohou se volně toulat džunglí, žádné ježdění a žádné hole. Mají tu skvělý etický program založení na svobodné volbě a s jídlem. Užili jsme si s nimi krásný čas, a dokonce jsme jim dopřáli bahenní koupel a sprchu,“ uvedla Seymour k fotkám.

Hvězda seriálu Doktorka Quinnová má stále výstavní figuru, a tak se není čemu divit, že v roce 2018 ve svých 67 letech nafotila snímky pro Playboy.

Doktorka Quinnová (69) odhalila šílené stravovací návyky, které jí pomáhají udržet si stejnou váhu už od 17 let

Herečka je čtyřikrát rozvedená a štěstí našla až v náručí režiséra Davida Greena, kterého potkala po šedesátce. V jednom z rozhovorů kdysi uvedla, že ji muži pokaždé opustili, protože se zakoukali do jiné. Z prvních tří manželství má Jane čtyři děti a je už i trojnásobnou babičkou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků