Zuzana Belohorcová popsala svůj nejhorší Silvestr.

Zuzana Belohorcová popsala svůj nejhorší Silvestr. Foto: archiv Z. Belohorcové

Zuza Belohorcová přivítala nový rok v bikinách. Nejhorší oslava skončila požárem

Příchod roku 2022 přivítala Zuzana Belohorcová (47) ve svém novém domově na Tenerife, obklopená rodinou a kamarády. Pro Super.cz moderátorka zavzpomínala na svůj nejhorší Silvestr.

„Stalo se to před lety, když jsem ještě bydlela u rodičů. Ti se rozhodli jít na půlnoční mši a já jsem zůstala jediná doma s pejskem, který byl vystresovaný, a s nejmladší sestřičkou. Přichystala jsem si lahev, skleničky, živý stromeček jsem ozdobila prskavkami. V momentu, kdy jsem je před půlnocí rozsvítila, začal stromek hořet," vyprávěla Zuza.

Belohorcová nechala nahlédnout do svého domu s dokonalým výhledem. Dozvíte se, kolik tohle místo stálo

Jako žena činu začala okamžitě jednat, ale nebylo to bez překážek. „Při hašení se mi ještě podařilo vyhodit pojistky v celém domě,“ vzpomíná Zuzka, která nakonec musela počkat, až přijdou rodiče se sestrou z kostela domů. „To byl pro mě zajímavý Silvestr.“

Naopak nejkrásnější oslavy příchodu roku zažila na Floridě, kde s rodinou 11 let žila. „Měla jsem ráda oslavy na Miami, kde jsme zvali příbuzné na naši terasu s výhledem,“ říká Zuza.

První Vánoce v novém domě. Mrkejte, jak oslavila svátky na Tenerife Zuza Belohorcová

Letos na Tenerife to bylo podobné. „Je tady 28 stupňů, a tak jsme pozvali přátele, uvařila jsem bramborový salát, chlebíčky a čočkovou polévku, aby se v rodině udržely peníze,“ řekla Zuza a dodala: „Jsem ráda, když jsme obklopeni přáteli, které máme rádi.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků