Bára Nesvadbová

Bára Nesvadbová Foto: Be Charity

Bizarní oslava ovlivněná alkoholem a mužskou ješitností: Takový Silvestr už Barbara Nesvadbová nechce zažít

Příchod nového roku spisovatelka Barbara Nesvadbová (47) v posledních letech vítá se svými nejbližšími, mezi nimiž samozřejmě nechybí dcera Bibiana a maminka Libuše.

„Když byla Bibi malá, bývaly jsme na horách. Ale vzhledem k počtu zvířat, která máme, a jejich stáří, už jsme raději s nimi a zacpáváme jim ouška. Vždycky nás navštíví spousta přátel. Náš dům prostě funguje dost komunitně. Jsme takový azylový dům pro ztracené duše,“ uvedla Bára.

Tady tráví nejen karanténu. Sexy spisovatelka nás pozvala do svého království, kde vládnou ženy

Se Super.cz se spisovatelka podělila o historku ze svého nejbizarnějšího Silvestra.

„Je to velmi dávno, s Markétkou Hrubešovou a jejím tehdejším partnerem fotografem Vláďou Štrossem jsme bloudili Prahou, ve snaze nalézt někde volný stůl. Nakonec jsme skončili u mého kamaráda Sanjiva v Mlýnci, který byl přeplněn cizinci. Markét s Vladimírem měli romantický večer a na mne se nalepil jakýsi Nor, který mi takřka celičký večer vyprávěl, jak moc jsem podobná jeho ex, a co všechno strašného mu ta žena provedla,“ vyprávěla Bára.

Takto odvážné snímky ještě nikdy nenafotila: Bára Nesvadbová ukázala své poklady ve zmáčeném tílku

„Čím opilejší byl, tím víc se na mne obracel formou, jako bych bývala byla ona dívka. Takže to byla vlastně taková psychoterapie, prodchnuta absurdním divadlem,“ vzpomíná Bára Nesvadbová na večer, jaký už nechce nikdy zažít. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků