Silvestra slavila ve společnosti topmodelky Naomi Campbell.

Silvestra slavila ve společnosti topmodelky Naomi Campbell. Foto: archiv K. Schickové

Ta to uměla roztočit! Česká modelka slavila nový rok s Naomi Campbell a Gigi Hadid

Letošního Silvestra prožila Kristýna Schicková ve společnosti manžela Lukáše Třešňáka a kamarádů. Pro Super.cz ale modelka zavzpomínala na podstatně divočejší oslavu příchodu nového roku.

„Největší zážitek jsem na Silvestra měla v roce 2015, kdy jsem si na 31.12. na poslední chvíli koupila jednosměrnou letenku do Miami a v sedm ráno odletěla,“ zavzpomínala na zdánlivě bláznivý krok sestra českého fotbalového reprezentanta Patrika Schicka. Spontánního rozhodnutí ani trochu nelitovala.

Na nálepku sestry slavného fotbalisty si zvykla. Schicková se s bratrem už několik měsíců neviděla

„Po přistání v Miami kolem sedmé večer jsem si po pasové kontrole vytáhla make-up a nejlepší šaty, které jsem si převlékla v taxi při cestě na Miami Beach, hodila jsem věci na hotel a zamířila rovnou do na soukromou party kamaráda Alexe von Fürstenberga (syn módní návrhářky Diane von Fürstenberg, pozn. red),“ popsala Kristýna.

Rodina na svátky konečně uvidí nejmladšího syna Patrika Schicka. Kvůli práci a covidu to nebylo možné

Akce byla plná prominentních hostů a modelka na ni dodnes vzpomíná. „Potkala jsem se tam a oslavovala nový rok s hvězdami jako Gigi Hadid, návrháři Dsquared2 Deanem a Danem Catenovými nebo Naomi Campbell,“ svěřila Kristýna, která se s námi podělila i o fotky z večírku.

Jak to tam vypadalo, se podívejte ve fotogalerii. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků