Marie Rottrová na sedmdesátnici rozhodně nevypadá

Marie Rottrová na sedmdesátnici rozhodně nevypadá Michaela Feuereislová

Rottrová je počtvrté babičkou, vnuka ještě neviděla

Zpěvačka Marie Rottrová (69) oslaví v listopadu sedmdesátiny a před třemi měsíci se stala babičkou už čtvrtého vnuka. "Viděla jsem ho jen na fotce, starší syn Martin totiž žije v Kanadě," vysvětila Novinkám.

K narozeninám si Rottrová nadělila koncertní turné po sportovních halách v Čechách i na Slovensku. "Bude to první životní jubileum, které oslavím jinak, než s rodinou," svěřila se zpěvačka. Kompletní rodinnou sešlost ale také chystá, i když to bude složité. "S mladším Vítkem a jeho rodinou se do Kanady chystáme v létě," plánuje.

"Vítek má čtrnáctiletého Bruna a dvanáctiletého Maxe. Martinovi synové se jmenují Mylo, tomu jsou tři roky, a Romy, ten se narodil v únoru," řekla zpěvačka, které by se líbila ještě vnučka. "Ale co bych chtěla já, není podstatné, to musejí chtít mladí," krčí rameny.

Dvakrát rozvedená Rottrová se do třetí svatby nehrne, i když už tři roky žije s architektem Milanem Říhou. "Říká se, že jsem odmítla nabídku k sňatku, ale tak to není. V současné době o svatbě neuvažujeme. Žije se nám spolu takto dobře," upřesnila.

Partner Marie Rottrové překvapení, které jí chystá k narozeninám, tají. První dárek si ale už zpěvačka nadělila sama. S vydavatelstvím Supraphon připravila trojcédéčko s pětašedesáti písničkami. "Sedmdesát by se jich už nevešlo," smála se Rottrová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků