Marek Dědík slaví konec roku s rodinou a přáteli.

Marek Dědík slaví konec roku s rodinou a přáteli. Foto: archiv M. Dědíka

Marek Dědík ze StarDance se na konec roku naložil do vířivky. Silvestr je pro něj speciální den i z jiného důvodu

Tanečník Marek Dědík (39) si po skončení StarDance užívá zasloužený odpočinek. Společně s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou (35) se mu podařilo protančit až na krásné druhé místo.

Po skončení soutěže už na sympatického tanečníka čekala pohoda u vánočního stromečku s rodinkou a poklidný konec roku. Silvestra slaví nejen s manželkou Terezou a syny Bertramem Josefem (4) a Dorianem Markem (1,5), ale i přáteli.

„Silvestr trávíme na horské chatě s přáteli a rodinou, kde společně oslavíme příchod nového roku, který věříme, že bude ještě lepší než tento,“ řekl Super.cz Dědík, jemuž rok 2021 nepřinesl jen úspěch ve StarDance.

Roztomilá rodinka. Marek Dědík ze StarDance se u vánočního stromečku pochlubil manželkou a syny. Farářku uvidí i na Štědrý den

„Tento rok byl pro mnohé z nás těžký, a hlavně poznamenán covidovým obdobím. Jednou z velkých pozitivních věci v tomto roce pro mě byla StarDance, bohužel jsem se ale letos musel rozloučit se svou milovanou babičkou, která mě vždy v tanci podporovala a fandila mi,“ promluvil i o smutné části roku.

Bosá farářka ho zneužila a odkopla. Marek Dědík popisoval, jak vznikal jeho úchvatný tanec ve StarDance

Silvestr je pro Marka Dědíka speciální den, a to nejen proto, že je to poslední den v roce. „Tyto svátky mají pro mě a mou manželku Terezu i jiný rozměr, a to, že přesně před pěti lety jsem ji v tento den, tedy 31. 12. 2016, požádal o ruku a ona řekla ano a zasnoubili jsme se,“ zasnil se Dědík, který nám ukázal i snímky z tehdejších zásnub.

„Vzpomínám na tento den jako dnes, byl jsem velmi nervózní, a hlavně v očekávání, jak Terezka odpoví,“ dodal. Jak už teď všichni víme, odpověď byla kladná, následovala svatba a nyní jsou z Terezy a Marka dvojnásobní rodiče. „Zásnuby jsme oslavovali až do rána,“ uzavřel s úsměvem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků