Hugh Grant

Hugh Grant Profimedia.cz

I slavní léčí kocovinu: Tohle je osm nejbizarnějších, ale prý zaručených receptů!

Pokud jste se po oslavách příchodu nového roku probudili s opicí, čtěte dál. Na kocovinu existuje spousta receptů: někomu pomáhá dát si studené pivo, další po bujarém večírku naopak potřebuje horký vývar a jiný s hadrem na hlavě usrkává lák z kyselých okurek. I celebrity mají své zaručené recepty. Tady jsou.

Podle Lady Gaga (36) je velmi důležitá už příprava na večírek. „Ráno před party posnídat croissanty je na kocovinu skvělé. Také zelený džus, i když si pořád myslím, že zdravé šťávy chutnají jako nohy. A nakonec dobrá lekce jógy. A vypotit všechnu whiskey z noční jízdy!“ No, nejsme si jistí, zda jógové pozice jsou na novoroční ráno to pravé, ale proti gustu...

Silvestr po rockersku? Petr Kolář prozradil svůj recept na kocovinu a upřesnil i svůj vztah k alkoholu

Hugh Grant (61) kdysi svěřil, že talíř plný špaget s boloňskou omáčkou má na něj po večírku přímo blahodárné účinky. A špagety na kocovinu radí i modelka Cara Delevingne.

Opít se, jak zákon káže, umějí i členové královských rodin, to víme. A proslýchá se, že princ Harry případnou kocovinu léčí jahodovým mléčným koktejlem. Jdete do toho?

Také Khloe Kardashian (37) se po nočním veselí přesouvá na jógamatku a radí i konkrétně: pozici dítěte, která připomíná polohu plodu v matčině břiše. „Pozice by měla rozproudil lymfu a pomoct zbavit se toxinů aka všeho alkoholu, který jste noc předtím vypili,“ míní. A k tomu samozřejmě mnoho a mnoho vody.

10 celebrit, které se probudily s těžkou kocovinou: Tady alkohol tekl proudem

U herečky Kate Hudson (43) byste po propařené noci nepochodili s poctivým hemenexem, dává přednost rajčatové šťávě a spoustě čerstvého ovoce a avokáda.

Rada od herečky Zoe Saldany (43) se netýká jídla ani pití, na kocovinu radí ponořit se do vany s epsomskou solí a 15 minut relaxovat. „Další den se probudím a o půlce noci ani nevím.“

Podle Jessiky Alby „čím tmavší drink, tím horší kocovina“. Pokud přece jen neodoláte, udělejte si vejce, tedy podle herečky hlavně žloutky, a vypijte hodně vody nebo kokosové vody. Už teď je nám lépe!

Zpěvačka bojuje se závislostí na drogách a alkoholu: Snímek z doby, kdy na tom byla nejhůř, fanoušky šokoval

Výborná je také rada Julie Roberts (54): „Nejlepší, jak zatočit s kocovinou, je najít balanc mezi šampaňským a mrkvovým džusem. Na mě funguje to střídat.“

A pak tu máme klasiku.

„Na mě fungují párky a slanina a k tomu velká sklenice pomerančového džusu a sladký čaj. Tahle kombinace vás povzbudí. Pak jdu znovu do postele, a když vstanu, skvělá je sprcha, ta mě skutečně probere,“ říká Kate Winslet (46).

A i zpěvačka Katy Perry (37) se řídí lety osvědčenou metodou a nedá dopustit na burger, ještě v noci cestou domů, ten zapít sladkou perlivou limonádou a pořádně se z opice vyspat. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků