Bartošová dostala narozeninovou pusu od exmanžela Pomejeho

Bartošová dostala narozeninovou pusu od exmanžela Pomejeho Michaela Feuereislová

Bartošová a Pomeje opět spolu: Žhavé polibky po rozvodu

Zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) se den před svými narozeninami vydala na večírek, kde se po mnoha měsících potkala s exmanželem Jiřím Pomejem (54). "Své opravdové narozeniny ale raději oslavím procházkou v lese," řekla Novinkám Bartošová.

Svého exmanžela Iveta Bartošová na večírku nečekala. Její syn Artur měl ale ze setkání se svým bývalým otčímem velkou radost a došlo tak i k vzájemným objetím. "Artur měl Jirku vždycky rád. Ale po rozvodu se s ním nestýkáme," uvedla Bartošová. Pomeje bývalé ženě slíbil, že jí ve svém pořadu v rádiu nechá zahrát narozeninovou písničku.

Zpěvačka měla původně oslavovat narozeniny na Slovensku. Tam jí měl vyjít singl s devíti verzemi songu Heja Heja, který už vydala v Čechách. "Sponzor to ale nerealizoval, přišlo mu to málo finančně výhodné. A stejně chtěl zviditelnit jen sám sebe," míní Bartošová.

Bartošová tvrdí, že se na pětačtyřicet sice necítí, ale stejně nemá důvod pořádat večírek. Možná ale chtěla oslavovat na narozeninové párty magazínu One, kde by měla luxusní pohoštění i program zadarmo. Setkání s exmanželem jí však zkazilo večer.

Bartošová má pořád hluboko do kapsy. "Nemám peníze ani na zaplacení public relation, a tak můj mediální obraz nevypadá tak, jak bych si představovala," svěřila se. "Pořád zpívám, mám nasmlouvaná vystoupení. Žiju zdravě, každé ráno běhám, chodím boxovat a cvičit," dodala Iveta. "Procházkou v lese se synem a pejskem oslavím své narozeniny nejlépe," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků