Kate s Williamem si letošní Vánoce užili.

Kate s Williamem si letošní Vánoce užili. Profimedia.cz

Podívejte se, jak trávili Vánoce Kate s Williamem: Co našly jejich děti letos pod stromečkem?

I když netrávili Vánoce s královnou, užili si je princ William (39) s vévodkyní Kate (40) naplno. A o to víc jejich děti George (8), Charlotte (6) a Louis (3), pro které byly letošní svátky obzvlášť kouzelné.

Vánoce rodinka strávila v domě Anmer Hall v Norfolku a podle US Weekly byla 25. prosince, kdy se v Británii rozdávají dárky, drobotina na nohou už od pěti hodin. Děti byly pochopitelně zvědavé, jestli to k nim Santa stihnul.

„Kate s Williamem své děti zásadně nerozmazlují, ale na Vánoce přece jen nejsou tak přísní,“ uvedl zdroj z okolí královského páru.

Kamery zachytily nečekaně intimní moment mezi Kate a Williamem. Fanoušci jsou naměkko

Podle něj George dostal kempingové vybavení, včetně stanu, vysílaček a svítilen. Louisovi nadělili prolézačku a Charlotte dětskou videokameru. Kromě toho děti pod stromkem našly knihy a hry.

William pak nadělil své ženě překrásný náramek, jak šperk zdroj popsal, protože jí chtěl dopřát něco výjimečného.

Královna zůstala na Vánoce ve Windsoru, a tak ani letos neproběhla tradiční rodinná večeře v Sandringhamu. Vévoda a vévodkyně z Cambridge se s Alžbětou II. nicméně spojili prostřednictvím video hovoru, stejně jako s princem Charlesem.

William a Kate zveřejnili letošní vánoční přání. Fotka vznikla na místě, které má pro vévodkyni zvláštní význam

Kate prý strávila většinu dne v kuchyni, kde připravovala tradiční hostinu v podobě krůty s nádivkou, vepřového v těstíčku, šunky a pečených brambor. Jako dezert se podávala čokoládová roláda a jablečný koláč. S dětmi pak samozřejmě ozdobila i perníkovou chaloupku.

Na Štědrý den Kate s Williamem vyjádřili podporu těm, co nemohou trávit Vánoce se svými blízkými.

„Letošní Vánoce jsou jiné, než mnozí z nás plánovali. Ať už nemůžete trávit svátky s milovanými osobami, protože jste v karanténě, nebo patříte k úžasnému týmu zdravotníků a trávíte je v práci, myslíme na vás,“ vzkázali.

Vévodkyně Kate na Štědrý den předvedla svůj další talent! Tímhle vystoupením překvapila v televizi

24. prosince britská stanice ITV odvysílala speciál Royal Carols: Together At Christmas. Vévodkyně v něm překvapila hrou na klavír, která jí šla skutečně na výbornou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků