Ilustrační foto

Ilustrační foto Profimedia.cz

Pikantní trapasy: I tohle lidé vyvádějí, když se zpijí do němoty

Asi každý má svou vlastní, nebo alespoň zná někoho s opileckou historkou. Uživatelé sítě Whisper šli ještě dál a odvážně se svěřili s těmi nejpikantnějšími. A zatímco někteří na ně vzpomínají s úsměvem, jiní by chvilku radosti raději vymazali z paměti i života. Příhody sdíleli anonymně.

„Minulý víkend jsem se na party vyspala s klukem, který se mi líbí. Jenže jsem byla pod obraz a pozvracela jsem ho. Takže tak,“ přiznala uživatelka z Kalifornie.

Cestou na rande se náhodou ocitla na swingers party: Dívka při popisu sexu s 50 muži nešetřila detaily

„Jednou jsme opilí skončili v posteli s mým dobrým kamarádem. Je ženatý, jeho žena s ním nespala, co se jim narodila dcera, které jsou dva roky. Byl to jeden z nejlepších sexů, který jsem zažila,“ přiznala žena z Michiganu.

„Vyspala jsem se s kamarádem z dětství, oba jsme byli úplně namol. Celou dobu se bál, že ztratí svou přítelkyni. A já zase toho, že jsem ztratila nejlepšího přítele,“ lituje uživatelka z Jižní Afriky.

Další „hříšník“ raději ani neuvedl, odkud píše. „Opil(a) jsem se s kolegy a s jedním z nich skončil(a) v posteli. Pak jsem pozvracel(a) celou místnost. Vidíme se čtyřikrát týdně. Nesnáším svůj život.“

Britka (81) si vzala o 45 let mladšího muže: Promluvila i o jejich milostném životě

„Po divokém večírku jsem se probudil vedle svého nejlepšího přítele...nahý. Oba jsme muži. Měli jsme spolu sex, ale orientaci měnit nebudu,“ svěřil své tajemství Kaliforňan.

A závěrem obava z New Jersey: „Na baru jsem potkal dívku a pak jsme si to rozdali na hřbitově. Teď mám strach, že jsem nas*al nějaké duchy!“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků