K srdci mu museli voperovat „budík“.

K srdci mu museli voperovat „budík“. Michaela Feuereislová

Vrátil se z druhého břehu. Jiří Krampol má po Vánocích důvod k radosti

Před týdnem propustili Jiřího Krampola (83) z nemocnice do domácího ošetřování. Herec tak mohl strávit svátky v klidu a pohodlí domova, jak si přál. Super.cz se Krampol svěřil, jaký vánoční dárek mu udělal největší radost.

„Nejhezčí dárek, který jsem si mohl přát, byl, že se mi zase vrátil dech. Začal jsem díky tomu zase chodit a jsem na tom relativně dobře,“ zaradoval se během našeho rozhovoru pan Jiří.

Jiří Krampol po dlouhém mlčení promluvil o svém zdraví. Vztek z šíření nesmyslné diagnózy

„Byl jsem na tom vážně špatně. Zápal plic, průdušky, a k tomu selhání srdce. Moc děkuji personálu Nemocnice na Františku a panu profesoru Špačkovi, jak se o mě starali. Vrátili mě zase mezi živé,“ dodal.

Štědrý den strávil Krampol u přátel. „Byl jsem na návštěvě jen krátce. Pan profesor mě varoval, že se nesmím přepínat a přehánět to. Pak jsem se vrátil domů a koukal na pohádky,“ popsal svůj program.

Bubílková reagovala na drsné obvinění, že může za kolaps Krampola: Řeknu vám, jak to doopravdy bylo

Krampol se musí šetřit i v následujících týdnech a měsících. V nemocnici mu totiž voperovali kardiostimulátor. „Ruka mě stále ještě bolí a nějakou dobu to potrvá, než to vroste do těla,“ uvedl Krampol, který podstoupil operaci v lokální anestezii.

Dnes absolvoval Jiří Krampol vyšetření u svého ošetřujícího lékaře a má radost, že výsledky jsou v pořádku. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků