Olga Lounová

Olga Lounová Foto: Archiv O. Lounové

Šok a pohmožděniny. Olga Lounová měla v Saúdské Arábii autonehodu

Zpěvačka Olga Lounová (40) včera odletěla do Saúdské Arábie, kde ji s týmem čeká Rally Dakar. Ještě na závod ani nevyjela, a už má za sebou autonehodu. Při jízdě z letiště do hotelu do jejich vozu narazila jiná řidička. Olga má pohmožděniny, jinak je naštěstí v pořádku. Řidička druhého vozu utrpěla šok a její auto to pořádně odneslo.

"Snad jsme si veškerou smůlu užili hned první den po příletu do Saúdské Arábie a zbytek Dakaru už ji mít nebudeme. Tohle dobrodružství začalo tedy zostra. Jeli jsme z letiště s Davidem Suchařípou, Martinem Michkem a Martinem Mikulenčákem vybrat hotovost v místní měně SAR, protože na hotelu peníze nesměňují, a náš řidič měl nepříjemnou nehodu. Naštěstí se nikomu nic velkého nestalo. Jen pár modřin," popsala Super.cz Olga.

Lucie Bílá spadla na ledu a nepříjemně se zranila

"Velice líto mi bylo řidičky druhého auta, která měla velký šok. Musela jsem ji chudinku podepírat, aby nespadla, jak moc se klepala. Ženy v Saúdské Arábii mohou řídit teprve pár let, takže říkala, že nehodu zažila poprvé," říká smutně Lounová.

Věří, že nyní už si smůlu vybrali a Dakar proběhne v pořádku. "Teď už jsme s celým Orion Moto Racing Teamem v prvním, zatím městském bivaku (servisu), vyřizujeme první technické montáže povinných přístrojů do auta a čekáme na výsledky PCR testu, zda se budeme moci závodu zúčastnit, nebo ne. Tento test je pro všechny závodníky povinný v den příletu nebo druhý den. Loni se kvůli pozitivnímu výsledku závodu nemohlo zúčastnit několik závodníků, takže je to až nepříjemně napínavé," dodala Lounová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků