Monika Absolonová si postěžovala, že ji kolegové vykrmují.

Monika Absolonová si postěžovala, že ji kolegové vykrmují. Michaela Feuereislová

Absolonová přibírá při divadelních zkouškách

Zpěvačka Monika Absolonová (43) byla zvyklá, že při zkouškách muzikálů obvykle ze stresu a náročných choreografií hubla. Nový titul Světáci je ale výjimkou. "Všichni kolegové nosí na zkoušky jídlo a cpeme se," přiznala Novinkám.

Monika začala po odchodu z divadel, kde působil Michal David (59), s nímž se pohádala, pracovat jinde. Už v květnu má premiéru muzikál Světáci. Ztvární v něm roli, kterou ve slavném filmu hrála Iva Janžurová. "Do té doby ale budu vypasená jako postava, kterou hrál pan Libíček," smála se Monika.

Zpěvačka přiznala, že zkoušky v Branickém divadle připomínají spíš jídelní orgie. " Aleš Háma (46) peče fantastické slané koláče, Martin Sobotka skvělé chuťovky z masa. Já jsem přispěla třeba tuňákovou pomazánkou, po které se hned zaprášilo," řekla Absolonová.

"Já zase peču makové buchty. Ale ať si Monika nestěžuje na naše výtvory. Sama si nosí kostky másla, které maže na loupáky," napomenula ji kolegyně Mahulena Bočanová, která v divadelním spolku Háta působí už několik sezón.

Absolonová si po skončení angažmá v pražských divadlech Hybernia a Broadway nabrala spoustu další práce. V Hybernii ale opět vystupovat bude. "Dohrávám muzikál Dracula a také budu mít v Hybernii svůj koncert, který bude točit Česká televize," upřesnila. "Vztahy s Michalem Davidem se uklidnily," doplnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků