Vztah Bagárové a Muradova už je minulostí.

Vztah Bagárové a Muradova už je minulostí. Michaela Feuereislová

Bagárová po rozchodu s otcem své dcery smutní. Makhmud Muradov mezitím rozdává úsměvy

Zatímco Monika Bagárová (27) požádala veřejnost o respektování soukromí, aby se co nejdříve dokázala vzpamatovat z rozchodu s otcem dcery Ruminky Makhmudem Muradovem a stáhla se i ze sociálních sítí, zápasník nevypadá, že by rozchodem nějak trpěl.

Svým fanouškům novinky v osobním životě neohlásil. Naposledy před pěti dny sdílel fotografii dcery Ruminky, kterou okomentoval jedním slovem "anděl". Užívá si života plnými doušky a zásobuje Instagram jednou fotkou za druhou. Fotí se s vládními špičkami, dny tráví tréninky v posilovně. Do objektivu se neustále usmívá. Jako by se ho snad rozchod s matkou jeho dcery ani netýkal.

Monika Bagárová oznámila rozchod s Muradovem: Už nejsme rodina!

"Setkal jsem se s úžasnými lidmi, kteří u nás velkou měrou přispívají k rozvoji sportu a k výchově zdravého národa," napsal k fotce, kde pózoval například s pohádkově bohatým podnikatelem a zároveň viceprezidentem Národního olympijského výboru Uzbecké republiky Salimem Abduvalievem.

Makhmud Muradov rozdává úsměvy.

Muradov poslední rok tráví převážně v Uzbekistánu. I proto se o rozchodu páru spekulovalo už několik měsíců. Monika ale odloučení popírala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků