Týnuš Třešničková byla u stromečku proklatě sexy. Video: Instagram T. Třešničkovaé

Šťastné, veselé a sexy Vánoce: Popálená blogerka zapózovala v sukni do půli stehen a s odhalenými zády

Přípravy na Štědrý večer Týnuš Třešničková (26) rozhodně nepodcenila. Známá blogerka nemířila pro dárky pod stromečkem v pohodlné teplákovce, na sváteční atmosféru se jaksepatří připravila.

Hvězda z Instagramu, občanským jménem Kristýna Třešňáková, oblékla na večer 24. prosince nápaditě střižené hedvábné koktejlky s krátkou nabíranou sukní sahající do půlky stehen. Díky vrchnímu řešení šatů s americkými průramky a zavazováním vzadu na mašli v šatech zcela odhalovala záda.

OBRAZEM: Zamilované páry, single maminky, stejnopohlavní páry i šťastné rodiny. Takhle to vypadalo o Vánocích u známých tváří

Letos Týnuš vsadila na červenou barvu, která je symbolem krve, moci a lásky. K šatům sladila lodičky i výraznou rudou rtěnku. „Outfit ke stromečku jsem zase tolik neřešila. Objednala jsem si krásné červené šaty, které se skvěle hodily," řekla Super.cz Týnuš.

Pro tu byly svátky spíše o nehmotných hodnotách. „U nás je to v tomto čase vždy o pohodě a o tom, že jsme spolu. Hráli jsme stolní hry, pekli cukroví a koukali na vánoční filmy. Prostě idylka," dodala blogerka.

Jak to na Vánoce vypadalo u dalších českých celebrit, se podívejte zde. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků