Jared Leto

Jared Leto Profimedia.cz

„Hollywoodský upír“ svlékl tričko a lidem spadla brada: „No to mě po*er!“

Hollywoodský herec Jared Leto oslavil kulaté jubileum. Fanouškům následně poděkoval u snímku, na kterém sedí s kouskem dortu na talíři a bez trička. Při pohledu na jeho mladistvý obličej a vyrýsovanou figuru se někteří zdráhají uvěřit, že je mu čerstvých padesát roků.

Fanoušci mu přejí hodně zdraví a na snímek reagují slovy plnými obdivu. „Jaredu Letovi je 50. Ano. Padesát roků. No to mě po*er!“ napsal jeden z obdivovatelů.

„Jedinou logikou toho, že Jared Leto oslavil padesátku, je, že si vzal lektvar z filmu Smrt jí sluší,“ komentuje další.

Jiný příznivec v žertu uvedl, že příští rok se na herci vyřádí: „Jared Leto slaví 50. Mně je 51. Soudě podle pohledu do mého zrcadla si na něm příštích 12 měsíců opravdu vybere svou daň.“

Nejvíc sexy babička (51) světa radí, jak si zachovat mladistvý vzhled a vitalitu: Její tipy zahrnují slunce a genitálie

O tom, že „Jared Leto snad nestárne“, nediskutují jen fanoušci na sociálních sítích, téma zaplnilo už mnoho stránek nejen bulvárních, ale také lifestylových magazínů. Mnohé z nich jej právě pro jeho mladistvou tvář nazývají „hollywoodským upírem“.

Leto je zároveň mimořádně variabilní umělec s pestrým hereckým rejstříkem. Dokáže zahrát cokoli.

K jeho nejvýraznějším rolím patří Rayon (Klub poslední naděje, za roli získal Oscara), Mark David Chapman (Zavraždění Johna Lennona), Joker (Sebevražedný oddíl, Liga spravedlnosti Zacka Snydera) a nejnověji Paolo Gucci ve filmu Klan Gucci. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků