Nikol Leitgeb Štíbrová se pochlubila novým domem Video: Instagram Nikol Leitgeb Štíbrové

Takhle vypadá rodinné štěstí: Nikol Leitgeb se těsně před Vánoci nastěhovala do nového domu

Už ani nečekala, že se její sen přestěhovat se do Vánoc do nového domu opravdu uskuteční. Nikol Leitgeb  (35)se s manželem Petrem a syny Mathiasem, přezdívaným Radovan, a Tobiasem nastěhovali do domu pouhých pět dní před svátky.

Do té doby bydlela rodina u jejích rodičů, tři čtvrtiny věcí měli ve starém bytě naskládané v krabicích, ani prý netušila, kde co má, včetně vánočních dárků. Ty shromažďovala na různých místech a bála se, že některé už nikdy nenajde.

Nevyčítejte matkám filtry na sociálních sítích: Nikol Leitgeb prozradila, jaké používá, aby se nemusela líčit a mýt si vlasy

"Chtěla jsem se stěhovat v červnu, a možná, když to dobře dopadne, tak dáme Vánoce," řekla Super.cz Nikol krátce po prázdninách, kdy bylo v domě stále plno dodělávek. Tehdy tvrdila, že se s rodinou přestěhuje hned, jak budou hotové podlahy, i kdyby měla vařit venku v kotlíku. Tak to naštěstí nedopadlo a dvojnásobná maminka natočila pro své fanoušky video, jak to v jejich novém domě těsně po nastěhování vypadalo. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků