Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Nikol Leitgeb na vánoční fotce s dětmi

Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Nikol Leitgeb na vánoční fotce s dětmi Foto: archiv 3 v 1

OBRAZEM: Zamilované páry, single maminky, stejnopohlavní páry i šťastné rodiny. Takhle to vypadalo o Vánocích u známých tváří

Jak to vypadalo o Štědrém dnu u známých tváří? Se svými fanoušky se o snímky se slavnostní atmosférou neváhaly pochlubit, samozřejmě i s přáním klidného prožití nejen Vánoc, ale také nového roku, do nějž, vzhledem k pandemii, přejí hlavně zdraví.

Zázemí u svých rodin a dětí našly samotné maminky jako Monika Absolonová (45) nebo Lucie Křížková (37), jejíž manžel David ve vězení. U rodičů je tradičně i Monika Bagárová (27). S manželem, s nímž se podle svých slov naštěstí nestihli rozvést, trávila Vánoce Hana Reinders Mašlíková (40).

Takhle poděkovala manželovi, že zachránil rodinu! Rozvod je u Hanky Mašlíkové definitivně minulostí

Prostřednictvím fotografií můžete nahlédnout i do domácnosti zpěváků Marka Ztraceného (37) nebo Tomáše Kluse (36), moderátor Petr Vágner trávil poprvé Vánoce se svojí novou láskou Sylvií Vlčkovou a Hana Zagorová (75) se Štefanem Margitou si ke štědrovečernímu stolu pozvali přátele i s miminkem, aby měli veseleji. Rodinu hostila u sebe doma Lucie Vondráčková.

Jak to doma u slavných vypadalo, se můžete podívat v naší bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků