Marek Dědík s rodinou

Marek Dědík s rodinou Foto: archiv M. Dědíka

Roztomilá rodinka. Marek Dědík ze StarDance se u vánočního stromečku pochlubil manželkou a syny. Farářku uvidí i na Štědrý den

Tanečník Marek Dědík (39) dotančil s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou (35) až na krásné druhé místo ve StarDance. Po skončení soutěže si konečně užívá zasloužený relax s rodinkou a těší se na společně prožité vánoční svátky.

Dědík se tak jako každý rok pochlubil roztomilými rodinnými fotkami s manželkou Terezou a dětmi přímo od vánočního stromečku. Synové Bertram Josef (4) a Dorian Marek (1,5) rostou jako z vody a jsou to rozkošní parťáci. A jak oblíbený tanečník stráví Vánoce?

Třikrát stříbrný Dědík byl ve StarDance už popáté, letošní ročník byl nejtěžší. Závěr strávil s tanečnicí na hotelu

„Vánoce si užijeme doma, přijedou k nám rodiče od Terezky, kteří s námi stráví vánoční svátky, děti pomáhají zdobit stromeček, prostě klasika,“ řekl Super.cz Dědík, který letos půjde s manželkou i na Půlnoční mši s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou.

„Chystáme se s Terezkou na Půlnoční mši do kostela sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kterou povede Martinka. Půjdeme jenom my dva bez dětí. Děti také dostaly od Martinky vánoční dárečky,“ prozradil Dědík.

Farářka s černými křídly ohromila diváky. Připomeňte si nejemotivnější vystoupení Martiny Viktorie Kopecké ve StarDance

Ten po skončení StarDance relaxoval s rodinkou v přírodě. „Jsem ze StarDance strašně unavený, tak hodně odpočívám. S rodinkou jsme byli v Českém Švýcarsku, škoda, že nebyl sníh, ale užili jsme si to a chodili na pěkné procházky,“ uzavřel Dědík 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků