Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se těší na další přírůstek do rodiny.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se těší na další přírůstek do rodiny. Foto: Instagram L. Šafářové

Tomáš Plekanec bude čtyřnásobným otcem: Lucie Šafářová nosí pod srdcem další děťátko

Příští rok už jich bude o jednoho víc. Bývalá tenistka Lucie Šafářová (34) a hokejista Tomáš Plekanec (39) se těší na dalšího společného potomka. Spolu už mají dvouletou dceru Leontýnku, Plekanec má z manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou dva syny.

Že jsou v očekávání, manželé oznámili 24. prosince, těsně po půlnoci, v jejich nejbližším okolí se o tom ale už déle ví.

"Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné pohody a splněných přání. My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme," napsala Lucie Šafářová.

To, že se jim narodí nový bráška nebo sestřička, vědí i kluci Adam a Matyáš, kteří letos tráví oproti loňsku vánoční svátky u své maminky Lucie Vondráčkové v Praze, zatímco táta Tomáš Plekanec bude s manželkou a její rodinou v Brně.

Nikdy nevypadala lépe. Lucie Šafářová změnila líčení a neuvěřitelně jí to sekne

Na Šafářové už začíná být těhotenské bříško vidět. Její prvorozená dcera Leontýnka oslavila před pár dny druhé narozeniny, takže mezi dětmi bude ideální věkový odstup, kdy se dá péče o ně zvládnout a brzy z nich budou i parťáci. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků