Ondřej a Taťána Brzobohatí se rozešli.

Ondřej a Taťána Brzobohatí se rozešli. Michaela Feuereislová

Ondřej a Taťána Brzobohatí potvrdili rozchod a vydali společné prohlášení. Není v tom neschopnost založit rodinu, tvrdí

Modelka Taťána Gregor Brzobohatá (34) a hudebník Ondřej Brzobohatý (39) oficiálně potvrdili rozchod. Hvězdný pár vydal společné prohlášení.

„Chtěli bychom společně reagovat na zprávy, které se v souvislosti s námi objevily v posledních dnech v tisku a na internetu. Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí," vzkázali na svých sociálních sítích.

Kdopak to je? Ondřej Gregor Brzobohatý tráví čas po boku této krásné tanečnice

Každý pak ve svém prohlášení připsal svůj osobní dodatek. "Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji," vzkázala Brzobohatá. "Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí," dodal Ondřej.

Kuchařová s Brzobohatým se do sebe zamilovali před osmi lety. O tři roky později se konala svatba ve Strahovském klášteře.

Ondřej Gregor Brzobohatý potvrdil rozpad vztahu s manželkou Taťánou: Máme už vlastní životy

O tom, že manželství jednoho z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu prochází těžkým obdobím, se spekulovalo už delší dobu. Zmizely společné snímky, do společnosti vyráželi každý zvlášť. Ani jeden však své soukromí veřejně nerozebíral. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků