Rolf Buchholz

Rolf Buchholz Profimedia.cz

Nejpropíchanější muž světa má v penisu 278 piercingů: Nevadí mu při sexu?

Rolf Buchholz (61) se proslavil díky zálibě v propichování těla. Dokonce si vysloužil zápis do Guinessovy knihy rekordů jako muž s největším počtem piercingů na těle. A že jich opravdu nemá málo. Na jeho těle najdete 453 náušnic, z toho 278 zdobí jeho penis.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že toho vzhledem k zátěži se svým penisem příliš nesvede, Rolf přísahá, že má skvělý sex.

„Není to vůbec žádný problém, ničemu to nevadí. Dávno bych se jich zbavil, kdyby jo,“ nechal se slyšet.

Mladý Ital je milovníkem extrémního piercingu: Jen na penisu má 41 kroužků

Přestože s piercingy začal až ve 40 letech, rychle svému koníčku propadl. Jen na puse jich má 94. Kromě toho jeho tělo pokrývá z 90 % tetování a nechal si udělat rohy nebo potetovat rohovky.

V modifikaci těla se vyžívá a není divu, že díky bizarnímu koníčku trhnul rekord. Většina lidí by nejspíš hádala, že nejbolestivější byly piercingy v intimních oblastech, ale kdepak.

„Nejvíc mě bolelo propíchnutí dlaně,“ přiznal houževnatý Němec a dodal, že jeho zevnějšek rozhodně nevypovídá nic o jeho charakteru. Největší překážkou jsou mu piercingy asi při cestování, detektory kovu na letištích jsou totiž nemilosrdné.

Implantáty má i v intimních partiích: Náctiletá dívka vrazila do proměny v potetovanou Barbie už skoro 148 tisíc

Jednou mu dokonce odepřeli vstup do země. Bylo to v Dubaji. „Řekli mi, že je to kvůli mému vzhledu, a protože si myslí, že dělám černou magii,“ popsal pobaveně rekordman. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků