Roman Vojtek a Kristýna Coufalová v první řadě StarDance

Roman Vojtek a Kristýna Coufalová v první řadě StarDance Herminapress

15 let od první řady StarDance. Těhotná Kostková, vysmátá Bočanová, ucho Vojtek a divoška Voldánová s mladým Tománkem

Je to už patnáct let, co se vysílala vůbec první řada taneční show StarDance. Tehdy se králem tanečního parketu stal zpěvák Roman Vojtek (49) s tanečnicí Kristýnou Coufalovou. Ta letos ve StarDance tančila podruhé - s krasobruslařem Tomášem Vernem (35) to dotáhla na třetí místo.

Ve vůbec prvním ročníku StarDance byla k vidění hodně povedená partička, která si společně užila hodně legrace na place i v zákulisí. Mezi tanečníky byl i současný člen poroty Jan Tománek (50), který to roztáčel na parketu s moderátorkou Jolanou Voldánovou (53). Jeho manželka Kamila Tománková pro změnu vlnila boky po boku desetibojaře Tomáše Dvořáka. A dotančila s ním až na třetí místo.

Jak zvládla udržet tajemství v semifinále StarDance? Byla jsem rozrušená do poslední chvíle, přiznává Tereza Kostková

V letošní řadě StarDance tančila s hercem Zdeňkem Godlou, před patnácti lety pak oslňovala po boku Jana Čenského (60). Řeč je o tanečnici Tereze Pruckové, známé pod dívčím příjmením Bufková.

A jak je patrné z archivu první řady, půvabná tanečnice se téměř nezměnila. Z celebrit to v první řadě StarDance dále roztáčeli zpěvačka Helena Zeťová (41), herečky Mahulena Bočanová (54) a Jana Švandová (74) i herec Václav Vydra (66) - ten bral nakonec krásné druhé místo.

Třikrát stříbrný Dědík byl ve StarDance už popáté, letošní ročník byl nejtěžší. Závěr strávil s tanečnicí na hotelu

StarDance moderovali tak jako každý ročník Tereza Kostková (45) a Marek Eben (64). Tereza v té době čekala miminko, Marek Eben měl možná víc vlasů, ale jinak se vůbec nic nezměnilo. „Když jsem začínala, tak jsem byla těhotná, a vůbec si nepřipouštěla stresující aspekty, chtěla jsem donosit dobře. Další rok jsem zase kojila a nechtěla ztratit mlíko,“ vzpomínala pro Super.cz Kostková na své první ročníky StarDance. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků