Lída Rašilovová oslaví svátky v novém domově. Super.cz

Jejich početná rodina bydlí pohromadě na jednom pozemku. Vánoce u Saši Rašilova jsou davovou záležitostí

Vánoční svátky jsou u Rašilovových svátky rodinné pospolitosti. Jinak to ani nejde, jelikož celá rodina žije velmi blízko sebe na jednom pozemku. Saša Rašilov (49) s manželkou Lídou a dcerkami Maruškou (4) a Emilkou (15 měsíců) letos poprvé oslaví nejkrásnější svátky v roce v nově zrekonstruovaném domku, na stejném pozemku v rodinné vile pak bydlí hercova maminka a sourozenci.

„Spodní patro domu obývá Sašův bratr Václav se svou ženou Magdalénou a čtyři jejich synové, horní patro obývá Sašova maminka se sestrou. My bydlíme v samostatné přístavbě, kterou jsme dokončili letos v únoru,“ popisuje situaci Lída. Na konci roku se tedy potkává velká spousta lidí. „Zapojují se do toho také sousedi se svými dětmi. Je to velké setkávání,“ popisuje sympatická umělkyně.

Saša Rašilov s manželkou svou dceru před médii neukrývají: Nebudeme jí dávat hadr na hlavu

Štědrovečerní večeře bývá v této rodině komornější. „Každá rodina slavíme samostatně a pak se potkáme.“

Poté, co se hereckému páru narodili děti, tak vnímají Vánoce dětskýma očima. „Vracím se k radosti, kterou jsem prožívala dřív jako dítě. Dětské štěstí je úžasné,“ zasnila se herečka.

Saša i Lída se během roku nevídají tak intenzivně a často, jak by si přáli. Oba jsou časově zaneprázdnění, a tak se těší, že vše doženou v následujících dnech. „Naštěstí se teď více vídáme, protože připravujeme společné divadelní představení s názvem Už tě mám dost v Divadle Metro. Obvykle to tak ale nebývá,“ uzavřela Lída Rašilovová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků