Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová a Timo opět spolu: Jak budou trávit Vánoce a kdy plánují přijet do Česka?

Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) se letos na jaře opět vrátila do Finska. Manželství s finským hudebníkem Timem Tolkkim se rozhodla Dominika Gottová (48) dát opět dohromady a společně začali od začátku v novém. Společně hodlají trávit i vánoční svátky.

„Timo přiletěl teď před svátky domů, nezůstal v Americe, kde mu kvůli opatřením rušili kšefty. Jsem moc ráda, že ho mám po několika měsících doma a nebudu o svátcích sama,“ svěřila se Super.cz Gottová, jejíž manžel odcestoval již na jaře do Mexika, kde pracuje.

Dominika Gottová se ozvala z Finska: Pobyt v léčebně a další boj se závislostí

Společnou cestu do Česka se jim však před koncem roku podniknout nepovede. „Chtěla jsem na Vánoce přiletět za maminkou, ale mám teprve po prvním očkování a musela bych být v Praze v karanténě. Dorazím, až budu mít po druhé dávce,“ řekla nám Dominika, se kterou chce do Prahy přiletět i její manžel.

„Jsem moc rád, že jsem s Dominikou doma. Mrzí mě, že pandemie opět drtí svět a musí se rušit akce. Po novém roce chceme přiletět do Prahy navštívit Dominičinu maminku. Nemá to lehké,“ dodal Timo Tolkki. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků