Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Taťánou

Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Taťánou Michaela Feuereislová

Kdopak to je? Ondřej Gregor Brzobohatý tráví čas po boku této krásné tanečnice

Manželství Ondřeje Gregor Brzobohatého (39) a modelky Taťány Gregor Brzobohaté (34) je nejspíš minulostí. Už nějaký ten pátek si i vrabci na střeše cvrlikají, že se hvězdný pár rozešel. Ondřej se měl odstěhovat ze společného bytu.

Konec hvězdného páru? Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí se prý rozešli

Fotografové Blesku nyní známého hudebníka nafotili ve společnosti jiné ženy. A nebylo to poprvé, kdy spolu byli spatřeni. Půvabná blondýnka je muzikálová tanečnice Zuzana Pilná, jež mimo jiné působí v Hudebním divadle Karlín, kde má pracovní závazky i Brzobohatý.

Posted by Zuzana Pilná on Sunday, February 3, 2019

O tom, že se Taťána a Ondřej rozešli, svědčí i to, že se už několik měsíců neobjevili ve společnosti a na sociálních sítích nezveřejňují žádné společné fotky. Odděleně dorazili i na vyhlášení ankety Český slavík.

Neobvyklá byla i Tánina poznámka v listopadovém rozhovoru v Showtimu s mistrem etikety Ladislavem Špačkem, který v rozhovoru litoval, že nestihl modelčinu svatbu. „Tu příští stihneš,“ mávla na překvapeného Špačka ledabyle rukou modelka, která se do Brzobohatého zamilovala před osmi lety. Tři roky nato se konala veselka ve Strahovském klášteře. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků